Przyłapany z narkotykami

Do trzech lat więzienia grozi 23-latkowi z Ciechanowa, przy którym policjanci znaleźli narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Do zdarzenia doszło 27 grudnia ok. godz. 17. – Policjanci patrolując teren miasta zauważyli pojazd audi a3, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli nerwowo się zachowywać. Funkcjonariusze zatrzymali ich do kontroli na ul. Sienkiewicza. Jak się okazało w pojeździe znajdowały się substancje prawem zabronione. Był to biały proszek, który po zbadaniu testerem dał wskazanie, że jest to amfetamina – relacjonuje oficer prasowy KPP w Ciechanowie kom. Jolanta Bym. – Do posiadania tych substancji przyznał się 23-letni kierowca audi, mieszkaniec Ciechanowa. Dodatkowo podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, policjanci znaleźli susz roślinny.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych jest zabronione, jest to przestępstwo zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Red