Śmierć na mazowieckich drogach

Niebezpiecznie na drogach północnego Mazowsza. Nie żyją dwie osoby. Trwa wyjaśnianie okoliczności ich śmierci.

W miniony piątek przed południem doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Alei Marszałkowskiej w Mławie. 26-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego kierujący ciężarówką volvo, na łuku drogi, na oblodzonym asfalcie wpadł w poślizg. – Zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka oplem astrą. W skutek doznanych obrażeń 37-letni kierowca opla – mieszkaniec powiatu nidzickiego, poniósł śmierć na miejscu. Trwają czynności wyjaśniające policji – informuje st. tech. Klaudia Struzik z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Z kolei w niedzielę przed 9. rano dyżurny ciechanowskiej Komendy Powiatowej Policji otrzymał informację, że w Chruścicach, gm. Sońsk w przydrożnym rowie znajduje się seat cordoba. Znajdował się w nim 54-letni (jak ustalono) mężczyzna, którego policjanci reanimowali, niestety bezskutecznie. Przybyła ekipa pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon mężczyzny.

W pobliżu samochodu policjanci zastali 38-letniego mężczyznę, który był nietrzeźwy i najprawdopodobniej podróżował tym pojazdem. Został zatrzymany do wyjaśnienia. – Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi postępowanie w tej sprawie – informuje KPP Ciechanów.

Fot. KPP Mława/ Tragiczny wypadek w Alei Marszałkowskiej w Mławie