Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mławianina

– Dziś przed południem, podczas poszukiwań, które skupiły się na terenie mławskiego lasu, odnaleziono ciało zaginionego, 39-letniego mławianina. Dziękujemy za liczne udostępnienia komunikatu o zaginionym oraz informacje, które były na bieżąco sprawdzane przez policjantów – poinformowała oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. sztab. Anna Pawłowska.

39-latek wyszedł z domu 1 grudnia rano, nie informując domowników. Zabrał ze sobą plecak. Tego samego dnia, późnym wieczorem, rodzina zgłosiła zaginięcie. Rozpoczęły się działania policji. Mławscy policjanci sprawdzili wszystkie miejsca, w których mógłby przebywać mężczyzna, sprawdzano dworce, ogródki działkowe, pustostany. Mężczyzna nie miał przy sobie telefonu komórkowego.

– Dziękujemy wszystkim osobom, które udostępniły policyjny komunikat o zaginionym. Na podstawie ustaleń, poszukiwania w ciągu dwóch ostatnich dni, skupiły się przede wszystkim na terenie mławskiego lasu i prowadzone były we współpracy  z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie. Dziś, przed południem, na terenie lasu, odnaleziono  ciało mławianina. Z uwagi na trwające czynności oraz dobro rodziny, nie udzielamy bliższych informacji – podaje asp. sztab. Anna Pawłowska.

red

Fot. KPP w Mławie