Tragiczny pożar w Ciechanowie – nowe informacje

W wtorek (15 marca) wykonana zostanie sekcja zwłok dwóch ofiar tragicznego pożaru, który wybuchł w niedzielę (13 marca) przed godz. 23. w bloku socjalnym przy ul. Komunalnej.

Ofiary to kobieta i mężczyzna. Ciało kobiety było w takim stanie, że niezbędne jest badanie DNA, by potwierdzić jej tożsamość.

Strażacy ewakuowali z budynku osiem osób, w tym 8-letnią dziewczynkę i 75-letnia kobietę. Do szpitala został przewieziony 17-latek z poparzoną stopą. 36-letni mężczyzna został wyniesiony nieprzytomny. Przytomność odzyskał po udzieleniu pierwszej pomocy i podaniu tlenu

Ciechanowski Urząd Miasta zapewnił osobom ewakuowanym lokale zastępcze, bo jak stwierdził nadzór – ich ponowne zamieszkanie w bloku będzie możliwe dopiero po gruntownym remoncie. – Dla wszystkich poszkodowanych miasto zapewniło lokale socjalne z zasobów gminy miejskiej Ciechanów, one znajdują sie w bezpośrednim sąsiedztwie dotychczasowego miejsca zamieszkania – powiedziała rzeczniczka ciechanowskiego Ratusza Paulina Rybczyńska.

Czytaj także tu: https://www.ciechtivi.pl/ciechanow-tragiczny-pozar-na-komunalnej-relacja-strazy-pozarnej/ i tu: https://www.ciechtivi.pl/tragiczny-pozar-w-ciechanowie-dwie-osoby-nie-zyja/

red.

Fot. KP PSP Ciechanów