Urodziny w Galerii Okularów!!!

Mija kolejny rok od powstania Galerii Okularów. To doskonała okazja, aby wyrazić wdzięczność wszystkim naszym Klientom. Dziękujemy Wam za zaufanie, miłe słowa i drobne upominki wdzięcznościowe, które nieustannie otrzymujemy.

Motywuje nas ono do dalszej, wytężonej pracy i rozwoju naszego salonu optycznego. Po tych doświadczeniach z nadzieją patrzymy w przyszłość. Stale się dla Was doskonalimy i wdrażamy w życie nowe pomysły. Tym bardziej cieszymy się, że możemy ten wyjątkowy dla nasz czas świętować wspólnie z Wami!

Z okazji kolejnego roku przygotowaliśmy dla Klientów specjalne promocje. Czekają na Was rabaty na soczewki okularowe marek Nikon, Hoya, JZO czy Szajna oraz oprawy Guess, Furla, Diesel, Police, Nina Ricci, New Balance i wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy do Galerii Okularów!

Wszystkich zainteresowanych mega promocjami zapraszamy 30.09.2023r. od godziny 10.00. Bądźcie z nami, tak jak byliście przez cały ten czas!

Salon optyczny Galeria Okularów mieści się w Centrum Medycznym Eskulap, przy ul. Narutowicza 20. Można skontaktować się telefonicznie pod numerem 883-444-528, a także mailowo: kontakt@galeriaokularow.pl. Serdecznie zapraszamy! Zespół Galerii Okularów.

materiał promocyjny