Uwaga kierowcy! Zmiany organizacji ruchu w centrum Ciechanowa

Zmiany wprowadzane są w związku z Ciechanowskim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. Już od wczoraj (13 grudnia) niedostępny dla kierowców jest parking na przeciwko ratusza.

– 15 grudnia o godz. 6. zostanie częściowo zamknięty dla ruchu plac Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Śląską i ul. Dolną do ul. Wodnej (odcinek przy banku i ratuszu). Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona 17 grudnia o  godzinie 21. Kierowcy proszeni są o zachowania szczególnej  ostrożności i stosowanie się do znaków czasowej organizacji ruchu – informuje Łukasz Jakubiak z Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej “Studio”.

Jak informował Urząd Miasta – w ostatni weekend przed Świętami (15-17 grudnia) przed ratuszem odbędzie się Ciechanowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Na placu Jana Pawła II pojawią się stoiska i foodtrucki. Świąteczny nastrój zapewnią występy dzieci, solistów i zespołów. W niedzielę (17 grudnia) o godz. 14.00 odbędzie się Miejska Wigilia, następnie koncert kolęd w wykonaniu Sławka Uniatowskiego.

red