Uwaga. Zmiany na ulicach przy ciechanowskich cmentarzach

– Od dzisiaj (31 października) w okolicy cmentarzy, podobnie jak w poprzednich latach, wprowadzone są zmiany w organizacja ruchu – poinformowała rzeczniczka Urzędu Miasta Ciechanów Paulina Rybczyńska.

Od dziś do czwartku (2 listopada) na odcinku pętli miejskiej (ul. Tysiąclecia i Prusa), ul. Gostkowskiej (od ronda Meudon do ul. Komunalnej) po obu stronach drogi obowiązuje zakaz zatrzymywania się.

Od dziś, godz. 15.00 ul. Zamkowa (od ul. Gostkowskiej do Parkowej) będzie jednokierunkowa (obowiązuje do czwartku 2 listopada).

Dla osób, które będą odwiedzać groby na cmentarzu przy ul. Płońskiej udostępniono parkingi: dziś (wtorek) – parking przy ul. Orylskiej (Szkoła Podstawowa nr 1), jutro (środa) – parking przy ul. Orylskiej (Szkoła Podstawowa nr 1), ul. Rzeczkowskiej 11 (PCK ) i ul. Rzeczkowskiej 4 (LOK).

Ciechanowski Urząd Miasta przypomina, że uruchomiono już dodatkowe linie miejskich autobusów umożliwiające dojechanie na cmentarz komunalny. Szczegóły: https://www.umciechanow.pl/main/aktualnosci/idn:7666 

red

Fot. UM Ciechanów