V Subregionalne Targi Edukacji i Pracy w Ciechanowie

Ok. 66 wystawców zaprezentowała się na  V Subregionalnych Targach Edukacji i Pracy w Ciechanowie.- Głównym celem targów  jest  wsparcie młodzieży w planowaniu kształcenia i przyszłej  kariery zawodowej. Impreza jest  doskonałą okazją do prezentacji ofert kształcenia oraz możliwości zatrudnienia w subregionie a także przedstawienia dorobku kulturalnego szkół i uczelni – informuje rzeczniczka starosty ciechanowskiego Barbara Tokarska – Wójciak.
[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=sXibxFvTEAA’]

– Targi to doskonała okazja do zaprezentowania ofert  kształcenia przez szkoły średnie, uczelnie wyższe,  placówki  zajmujące się poradnictwem zawodowym oraz  ofert pracy przez uczestniczących pracodawców – uważa rzeczniczka starosty.

Organizatorami tegorocznych Targów byli: Starosta Ciechanowski oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ciechanowi, a współorganizatorami: Wojewódzki Urząd Pracy – Filia w Ciechanowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie, Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie.

a