W WEEKEND STRACILI PRAWA JAZDY

W sobotę dwóch kierowców a w niedzielę trzeci kierowca, stracili prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Ciechanowscy policjanci zatrzymali trzech kierowców, którzy poruszali się z nadmierną prędkością w obszarze zabudowanym. Dwóch wpadło w sobotę natomiast trzeci w niedzielę.

Do pierwszego zatrzymania doszło tuż po północy w Ciechanowie na ul. Pułtuskiej. 20-letni kierowca samochodu audi poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością ponad 120 km/h. Młody mieszkaniec Ciechanowa stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł oraz 10 punktami karnymi. Również z sobotę o godz. 9:20 w Chruszczewie na ul. Mławskiej został zatrzymany kierowca forda, który przekroczył prędkość o ponad 70 km/h. 33-letni mieszkaniec pow. makowskiego również został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł i 10 punktami karnymi. I ten kierowca stracił prawo jazdy.

W niedzielę przed godziną 9:00 w Chruszczewie na ul. Mławskiej policjanci zatrzymali 29-letniego kierowcę samochodu Chrysler. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Kierowanie samochodem w obszarze zabudowanym z tak dużą prędkością skutkowało utratą prawa jazdy, mandatem karnym w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi.

kom. Jolanta Bym/KPP w Ciechanowie