Za co kochasz GOK w Opinogórze? Konkurs na Walentynki

14 lutego – Walentynki – Święto Zakochanych wkrótce, więc Gminny Ośrodek Kultury w Opinogórze Górnej zaprasza mieszkańców gminy do udziału w konkursie walentynkowym.

Wystarczy stworzyć walentynkę skierowaną do GOK i pokazać w niej za co kochasz/ lubisz Gminny Ośrodek Kultury w Opinogórze Górnej. Można napisać kilka słów lub coś narysować, zrobić zdjęcie, nagrać filmik a nawet zaśpiewać piosenkę.

– Liczymy na Waszą kreatywność. Życzymy dobrej zabawy. Czekamy! czasu jest mało, więc do dzieła! Nie ma ograniczeń wiekowych – zachęcają w opinogórskim GOK-u.

Wykonaną walentynkę wystarczy przesłać na e mail: gok@opinogoragorna.pl, wpisując w tytule konkurs walentynkowy (w treści proszę podać imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu do kontaktu) lub dostarczyć walentynkę osobiście do siedziby GOK do 14 lutego 2022 r.

Ogłoszenie wyników nastąpi 15 lutego na stronie internetowej oraz facebook GOK. Spośród wszystkich walentynek wybrane zostaną trzy propozycje. -Do wygrania wspaniałe nagrody, w tym sesja fotograficzna w studio Nisiek Studio, bilety do kina oraz słodkie upominki w postaci tortów walentynkowych do odbioru 15 lutego w GOK – informuje GOK.

red

Fot. GOK Opinogóra