Zderzenie kombajnu i auta osobowego. Jedna osoba ranna

Ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (poniedziałek 30 października) w Dąbrowie, gm. Ojrzeń, na drodze krajowej nr 50. W zderzeniu samochodu osobowego i kombajnu ranny został kierowca fiata. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

Do zdarzenia doszło ok. godz. 23. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z ciechanowskiego Wydziału Ruchu Drogowego, 65-letni kierujący fiatem, jadąc drogą krajową nr 50 od strony Ciechanowa w kierunku Płońska, uderzył w tył kombajnu, którym kierował 33-letni mieszkaniec powiatu makowskiego. W wyniku tego zdarzenia ranny został kierowca fiata. Ciechanowianin z obrażeniami ciała przewieziony została do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Ciechanowscy policjanci ustalają teraz dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia – relacjonuje asp. Magda Zarembska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

– Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności na drodze. Chwila nieuwagi, pośpiech, rozkojarzenie mogą zakończyć się tragicznie. Zwiększmy uwagę i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego – przypomina po raz kolejny pani rzecznik.

red