Zgubił pieniądze na zakupach. Odebrał je z Policji

W sklepie „Carrefour” w Ciechanowie jeden z klientów zgubił pieniądze. – Z pewnością zabiegany właściciel do dziś nie może pogodzić się ze zgubą. Jednak nie musi się aż tak bardzo martwić. Pracownicy sklepu znaleźli pieniądze, teraz można spokojnie odebrać – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie kom. Jolanta Bym.

W miniony czwartek policjanci otrzostali poinformowani, że jeden z klientów sklepu zgubił pieniądze. Funkcjonariusze udali się do sklepu „Cerrefour”, gdzie oczekiwał na nich pracownik ochrony. Policjanci ustalili, że mężczyźnie wypadły pieniądze gdy wychodził już ze sklepu. – Pieniądze zostały zabezpieczone przez policjantów. Gdy nikt się po nie, nie zgłosi zostaną przekazane do biura rzeczy znalezionych. Właściciela pieniędzy zapraszamy do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie – mówi kom. Jolanta Bym.

Jak dzisiaj po południu poinformowała nas kom. Bym: – Właściciel pieniędzy zgłosił się do Jednostki Policji i po ustaleniu szczegółów zdarzenia odzyskał swoją zgubę.

red

Fot. pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne