Złodziej paliwa zatrzymany

32-letni mieszkaniec gminy Sońsk jest podejrzany o kradzież paliwa na stacji w gminie Ojrzeń. Do zdarzenia doszło ok. 11.30 w ostatni piątek.

O kradzieży poinformował policję pracownik stacji. Podał, że kierowca bmw zatankował paliwo i odjechał nie płacąc za nie. Policjanci zatrzymali go tego samego dnia ok. 15. na drodze krajowej nr 50. Jak się okazało – nie miał prawa jazdy, a w dodatku był poszukiwany przez sąd za niestawienie się w więzieniu.

– Mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież paliwa – informuje asp. sztab. Bożena Kuklak z KPP Ciechanów. – Został także ukarany mandatem za prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

 

 

W miniony piątek ok. godz. 15:00 policjanci zatrzymali mężczyznę, który ok. godz. 11:30 na terenie gm. Ojrzeń dokonał kradzieży paliwa na stacji PKN Orlen.

W dniu 28.09.2018r. ok. godz. 11:30 pracownik stacji PKN Orlen zgłosił, iż mężczyzna poruszający się pojazdem m-ki BMW zatankował benzynę do pojazdu i odjechał, nie uiszczając zapłaty. Ok. godz. 15:00 policjanci poruszając się drogą nr 50 ujawnili pojazd, którego kierujący dokonał kradzieży paliwa. Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, z uwagi na duże natężenie ruchu,  ruszyli za pojazdem, który szybko oddalał się w stronę Ciechanowa. Kierujący pojazdem  m-ki BMW został zatrzymany. 
Po sprawdzeniu okazał się, że 32 letni mieszkaniec gminy Sońsk  jest poszukiwany na podstawie nakazu sądowego, do odbycia kary pozbawienia wolności. 
Mężczyzna odpowie przed sądem za kradzież paliwa. Ponadto policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym za kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień. 

asp.szt. Bożena Kuklak