Ciechanów: mężczyzna zginął pod kołami Pendolino

Mężczyzna  o nie ustalonej jeszcze tożsamości zginął dzisiaj (środa, 18 stycznia) na torach kolejowych na ciechanowskim Krubinie.

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 17. w rejonie ulicy Ceramicznej. Jak poinformowała po godz. 18. nas oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie nadkom. Jolanta Bym – mężczyzna zginął po uderzeniu przez pociąg relacji Kraków Główny – Kołobrzeg. – Na miejscu trwają czynności Policji pod nadzorem Prokuratora – relacjonowała. 

Jak przekazał nam oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej kpt. Damian Kołpaczyński w akcji na Krubinie brało udział pięć zastępów strażackich.

Tragiczny wypadek spowodował poważne utrudnienia na szlaku kolejowym z Warszawy do Olsztyna i Gdyni. – Może wystąpić opóźnienie do 20 minut. Opóźnienie może ulec zmianie. Przewidywany czas trwania utrudnienia do godz. 22:00. Przepraszamy za utrudnienia – informował portalpasazera.pl. -Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Działdowo (na szlaku Gąsocin – Ciechanów). Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane lub skrócone.  Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów na stronie www.portalpasazera.pl – to z kolei komunikat ze strony internetowej Kolei Mazowieckich.

Opóźnienia miały m.in. takie pociągi pospieszne jak „Wybrzeże”, czy „Małopolska”, ale także te osobowe kursujące na trasie Warszawa Gdańska, przez Ciechanów i Mławę, do Działdowa.

Red

Fot. Pixabay.com/Zdjęcie ilustracyjne