Policjanci grali w hali. Goście z Ostrołęki wygrali

Policjanci z Ostrołęki zwyciężyli w halowym turnieju piłki nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Puchar zwycięzcom wręczył zastępca komendanta powiatowego policji w Ciechanowie mł. insp. Radosław Romanowski.

Turniej odbył się  21 stycznia w Ciechanowie. Wzięły w nim udział drużyny z Komend Powiatowych Policji w: Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Przasnyszu, Pułtusku, Płońsku, Żurominie i Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Gra była zacięta, ale – jak podaje mł. asp. Magda Zarembska z KPP w Ciechanowie.

– W finale turnieju policjanci z Ostrołęki pokonali swoich rywali  z Mławy 2:0 i tym samym zdobyli puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został wręczony przez I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie mł. insp. Radosława Romanowskiego oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego – mł. insp. Dariusza Brzezickiego. W zawodach królem strzelców został Maciej Watkowski z Żuromina, najlepszym bramkarzem Sebastian Borowiecki z Ostrołęki, natomiast najlepszym zawodnikiem Szymon Racki z Mławy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy! – informuje mł. asp. Magda Zarembska.

Red

Fot. KPP w Ciechanowie