Ciechanowianka zorganizowała w Otwocku klub erotyczny

20-letniej mieszkance Ciechanowa postawiono zarzut czerpania korzyści z nierządu – poinformował wydział prasowy komendy głównej policji. Ciechanowianka wynajęła mieszkanie w Otwocku i urządziła w nim… klub erotyczny. Grożą jej za to nawet trzy lata więzienia.

– Do wydziału kryminalnego w Otwocku, wpłynęła informacja o domu publicznym prowadzonym w jednym z mieszkań na terenie osiedla mieszkaniowego – poinformował serwis KGP. – Policjanci, którzy rozpracowali tę sprawę zatrzymali dwie kobiety, 20-letnią mieszkankę Ciechanowa oraz 38-letnią mieszkankę Warszawy.

Z dotychczasowych ustaleń śledztwa wynika, że ciechanowianka była “mózgiem” tej działalności. Wynajęła mieszkanie, do współpracy namówiła 38-latkę z Warszawy, a “klubowe” usługi zareklamowała na jednym z internetowych portali. W siedzibie “klubu” policjanci znaleźli szczegółowy cennik.

– Kobiety zostały zatrzymane, 20-latka już usłyszała zarzut z artykułu 204 kodeksu karnego, tj. czerpanie korzyści majątkowej z nierządu – informuje warszawska policji. – Sprawa ma charakter rozwojowy, przestępstwo, którego dopuściła się 20- letnia kobieta zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

msz

Jeden komentarz

  1. Ciekawe czy miały jakieś koleżanki tam jeszcze czy we 2, jak we 2 to nie widzę w tym nić takiego co zasługuje na karę 3 lat.

Comments are closed.