Debata „Mazowieckie NGO w czasie pandemii”

Federacja Mazovia zaprasza 19 maja (najbliższy wtorek), godz. 14.00 na profilu na Facebooku – TUTAJ.

Mija 8 tygodni społecznej izolacji. Dla mazowieckich organizacji pozarządowych to trudny czas. Nie dość, że większość z nas musiała zawiesić swoje działania, to żyjemy w ogromnej niewiadomej, jak będziemy pracować w kolejnych miesiącach. Czy uda nam się zrobić, to co planowaliśmy i planowałyśmy? Jak mamy współpracować z samorządem? Co może zrobić dla nas samorząd? Porozmawiajmy o tym!

Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo TUTAJ.

Projekt jest finansowany ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

MAZOWIECKIE FORUM INICJATYW POZARZĄDOWYCH

15 września 2020 w Warszawie

Prosimy już dziś zarezerwować czas. 
Wydarzenie na pewno się odbędzie. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy mogli spotkać się w Mazowieckim Instytucie Kultury. Jeśli nie, zorganizujemy wielkie spotkanie online. 
Szczegóły wydarzenia będą sukcesywnie zamieszczane TUTAJ oraz TUTAJ.  
Na pewno poruszymy tematy dotyczące współpracy JST z NGO (zapraszamy urzędników i urzędniczki współpracującez NGO), działalność Lokalnych Grup Działania, a także działalność kulturalną organizacji pozarządowych.

DOŁĄCZENIA DO FEDERACJI MAZOWIA

Szczegóły znajdą Państwo TUTAJ.

Członkostwo w Federacji Mazowia (obecnie bezpłatne) pozwala na otrzymywanie dodatkowego specjalistycznego wsparcia w codziennych działaniach, udział w projektach dedykowanych tylko dla organizacji członkowskich, sieciowanie i wymianę doświadczeń, a także rzecznictwo czyli występowanie w interesie organizacji pozarządowych z terenu województwa. 

Zachęcamy też do śledzenia profily Federacji Mazowia na portalu Facebook – TUTAJ

Mamy nadzieję, że uda nam się w tym roku spotkać!

Z pozdrowieniami, Zespół Federacji Mazowia