Dyrektor WORD Ciechanów odeszła na emeryturę

Anna Gwoździk, wieloletnia dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie odeszła 28 listopada na emeryturę.

Dyrektorem WORD została w 2003 r., wcześniej – od 1998. była wicedyrektorem Ośrodka. Dała się poznać jako dobry organizator, wiele uwagi poświęcała zwłaszcza propagowaniu zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród dzieci i młodzieży. Za jej dyrektorowania – otwarto oddział WORD-u w Mławie co pozwoliło na znaczne zmniejszenie kolejek chętnych do zdawania egzaminów na prawo jazdy.

Jeszcze wcześniej była wiceprezydentem Ciechanowa. Odpowiadała m.in. za inwestycje i gospodarkę komunalną. – Kompetentna, życzliwa dla ludzi – wspomina jeden z byłych ciechanowskich radnych miejskich.

Można by rzec, że w instytucjach publicznych Ciechanowa dokonuje się swoista, pokoleniowa zmiana warty – niedawno na emeryturę odszedł Arkadiusz  Muszyński – przez 11 lat szefujący Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Na razie nie wiadomo kto zastąpi Annę Gwoździk na stanowisku dyrektora WORD w Ciechanowie.

Na zdjęciu: we wrześniu Anna Gwoździk odebrała z rąk marszałka Adama Struzika dyplom uznania/ fot. mazovia.pl

2 komentarze

  1. No brawo za rzetelne przygotowanie tego artykułu. Jak można być wicedyrektorem ośrodka od 1994 roku jak Word-y powstały 20 lat temu czyli jakby nie liczył było to 1998roku.

    1. Author

      Dziękujemy za zwrócenie uwagi.

Comments are closed.