II Zlot Motoryzacyjny już w niedzielę

Ciechanowskie Stowarzyszenie Motoryzacyjne i Stowarzyszenie Psychoart zapraszają w niedzielę 12 maja na II Zlot Motoryzacyjny na parkingu przed krytą pływalnią i halą sportową MOSiR.

Tak było rok temu:

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=YRRWstn4yfk’]

A co w tegorocznym programie?:

– Jest to już druga edycja naszego zlotu. Przewidujemy wiele ciekawych atrakcji, mnóstwo konkursów i atrakcyjnych nagród.
Zlot odwiedzą zarówno auta tuningowane, zabytkowe jak i samochody biorące czynny udział w rajdach samochodowych – informuje przedstawiciel organizatorów, Mariusz Mańkowski.

Atrakcje jakie przygotowali organizatorzy w tym roku to pokaz 100 najlepszych aut z regionu i nie tylko, DRIFT TAXI, pokaz Stuntu, pokaz jazdy modelami samochodowymi oraz wiele innych. Ponadto, uczestnicy zlotu będą mieli możliwość zaprezentowania i sprawdzenia możliwości swoich aut w licznych konkursach.
Na zlocie będą miały miejsce wystawy firm sponsorskich, na których będzie można zapoznać się z ich ofertą sprzedażową.
Dla zgłodniałych uczestników imprezy będzie czekało stoisko gastronomiczne z pachnącymi kiełbaskami. Podczas zlotu wystąpi Dj Chester.

Wjazd oraz wstęp na zlot są darmowe. Osoby chcące wjechać na teren
zlotu swoim autem muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy http://djchesster.home.pl/csmoto/kontakt.  – Tak jak w ubiegłym roku odwiedzi nas firma InterParts. Każdy chętny będzie mógł za darmo sprawdzić zawieszenie swojego auta, stan
płynu hamulcowego, układ elektryczny oraz odgrzybić klimatyzację – mówi Mariusz Mańkowski. – Pragniemy podkreślić, że całą imprezę organizujemy dzięki pomocy firm, które przychylnym okiem spojrzały na naszą inicjatywę i również chcą
mieć wkład w rozwój motoryzacji w naszej okolicy. Bez ich wsparcia ta impreza zapewne nie miała by racji bytu.