Kołecki będzie bił się z Włodarczykiem – cel szczytny: zdrowie małej dziewczynki

Takiego starcia mury ciechanowskiego Zamku nie widziały od czasu pamiętnego, sienkiewiczowskiego pojedynku Zbyszka z Bogdańca z Krzyżakiem Rotgierem.

Tym razem, choć nie na dziedzińcu, a na zamkowych błoniach potykać się będą Szymon Kołecki i Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów i mistrz świata w boksie zawodowym skrzyżują nie topory, a bokserskie rękawice. Stoczą dziewięciominutową, trzyrundową walkę, która będzie główną częścią charytatywnego Pikniku Rodzinnego na operację chorej, małej Mii Majchrzak.

Piknik odbędzie się jutro – w sobotę 14 sierpnia. Oto jego program: 11.30 Filip Czyżykowski; 12.00 Akademia Tańca Mada Dance; 12.30 Wojtek Gęsicki; 13.00 Łukasz Juszkiewicz i uczniowie szkoły wokalnej VOICE by YUSH. Od godz. 14.: pokazy sztuk walki Seba Bije, Klub Kowadło, Fight Club Kraver, Ciechanowski Klub Bokserski, Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski & Reduch, Matsogi Ciechanów, Klub Bokserski Viktoria Regimin.  Walka Kołecki-Włodarczyk rozpocznie się o godz. 15.

Na uczestników Pikniku, zwłaszcza najmłodszych, czekać będzie wiele atrakcji. – W trakcie całej imprezy obecni będą wolontariusze z puszkami, którzy będą zbierali pieniądze na operację Mii Majchrzak – informuje ciechanowski Ratusz. – Organizację pikniku wspiera Urząd Miasta Ciechanów i MOSiR.

Red

Fot. UM Ciechanów/FB