Nadkomisarz Romanowski już nie p.o.

Zmiany kadrowe w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie. Nadkomisarz Radosław Romanowski pełniący do tej pory obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie został powołany na to stanowisko.

– Rozkaz personalny nowo powołanemu Komendantowi wręczył Komendant Wojewódzki Policji z/s w Radomiu nadinsp. Michał Ledzion – informuje dziś (środa, 2 grudnia) oficer prasowy KPP Ciechanów podkom. Ewa Brzezińska. – Komendant Romanowski kierował będzie pionem prewencji. Panu Komendantowi życzymy sukcesów oraz satysfakcji z pełnionej służby.

Nadkom. Radosław Romanowski ma 46 lat, w policji służy od 1994 r. Pracował m.in. w Komendach Wojewódzkich Policji w Ciechanowie i Radomiu. Zanim objął stanowisko zastępcy komendanta w KMP Płock – był zastępcą komendanta w KPP Gostynin, a wcześniej piastował to samo stanowisko w KPP Przasnysz.

Nadkom. Radosław Romanowski jest krewnym radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Rafała Romanowskiego (PiS), byłego wiceministra rolnictwa, obecnie pełnomocnika ds. rolno-spożywczych w ministerstwie aktywów państwowych.

Przypomnijmy, że stanowisko zastępcy komendanta powiatowego policji w Ciechanowie wakowało od chwili, gdy zajmujący je mł. insp. Zbigniew Andres został pełniącym obowiązki komendanta powiatowego pod odejściu na emeryturę insp. Grzegorza Grabowskiego.

Red

Fot. KPP Ciechanów/Od lewej: mł. insp. Zbigniew Andres, nadinsp. Michał Ledzion, nadkom. Radosław Romanowski