Kobieta, której szukała policja w sprawie uszkodzenia drzwi szkoły w Ciechanowie już głosiła się na komendę

– Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie poszukuje kobiety, która 26 września wieczorem uszkodziła drzwi wejściowe do budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Ciechanowie – informowała dzisiaj (piątek, 20 listopada) KPP w Ciechanowie.

– Policja prosi o informację od osób, które rozpoznają kobietę oraz jej współtowarzyszy i mają wiedzę na temat uszkodzenia drzwi wejściowych . Informację można przekazywać anonimowo. Zdarzenie to zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.  Osoby, których informacje mogą przyczynić się do ustalenia sprawców uszkodzenia, proszone są o kontakt pod nr telefonów 47 703-13-32, 47 703-12-00, e-mail: kppciechanow@ra.policja.gov.pl – informowała podkom. Ewa Brzezińska z KPP Ciechanów.

Jak się okazało – policyjny komunikat przyniósł szybki rezultat. Po godzinie media otrzymały kolejną informację z KPP Ciechanów: – Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie prosi o usunięcie wizerunku sprawczyni uszkodzenia drzwi wejściowych do Szkoły Podstawowej nr 3 w Ciechanowie. Kobieta zgłosiła się do Komendy Policji – poinformowała podkom. Brzezińska. 

red