Poważna choroba mistrza sztangi

Paweł Rabczewski, były radny Rady Miasta Ciechanów, wielokrotny medalista mistrzostw świata, Europy i Polski w podnoszeniu ciężarów, olimpijczyk z Igrzysk w Moskwie w 1980 r. jest poważnie chory.

Paweł Rabczewski to ojciec znanej piosenkarki Doroty Rabczewskiej – Dody. Na początku marca piosenkarka napisała na Facebooku, że w jej rodzinie pojawiła się choroba. – ” „Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie” – oznajmiła.

Wczoraj (20 marca) na jej fejsbukowym profilu pojawił się kolejny wpis: – “Dziękuję Wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie, również od lekarzy z chęcią pomocy. Mój tata przeszedł poważną operację, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staję psychicznie na nogi. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to zobaczymy się 5.04 na podpisywaniu płyt w Poznaniu. Cieszę się na to spotkanie. Trzymajcie kciuki”.

Fot. pixabay.com