Sanimax – Transport zamiast Mobilisu i PKS Ciechanów

Od 1 lipca transport zbiorowy w powiecie ciechanowskim w miejsce upadłego PKS Ciechanów zapewni firma Sanimax – Transport z Warszawy. Dziś (wtorek, 19 czerwca) umowę w tej sprawie podpisali w ciechanowskim Starostwie Powiatowym starosta Sławomir Morawski, wicestarosta Andrzej Pawłowski i współwłaścicielka firmy Monika Sosnowska.

– Umowa na przewóz osób dotyczy okresu od 1 lipca 2018 do 30 czerwca 2019 r. Zapewniony zostanie dojazd na 9 trasach, więcej niż zakładaliśmy w zapytaniu ofertowym – informuje rzeczniczka starosty Barbara Tokarska-Wójciak. – Zgodnie z umową, powiat ciechanowski nie dokłada do organizacji przejazdów żadnych środków. W kryterium oceny ofert firma uzyskała najwyższą ilość punktów – 100. Złożenie oferty na wszystkie trasy punktowane było 60 procentami, ilość autobusów – 20 proc., ilość kierowców – 20 procentami.

Na zapytanie ofertowe ogłoszone przez powiat ciechanowski odpowiedziały trzy firmy: z Warszawy, Płońska i Raciąża. – Najkorzystniejsze warunki przedstawiła firma „Sanimax – Transport S.C” Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska z Warszawy – informuje rzeczniczka starosty.

Fot. Barbara Tokarska-Wójciak

2 komentarze

  1. Firma Sanimax pochodzi z Pułtuska, przynajmniej ta konkretna. Rzetelnie proszę panie redaktorze!

    1. Author

      Informacja na podstawie danych ze Starostwa Powiatowego. Wg dokumentów jest to firma warszawska

Comments are closed.