Śmiertelna ofiara pożaru wieżowca w Ciechanowie

Jeszcze nie wiadomo co było przyczyną śmierci mężczyzny – lokatora jednego z mieszkań na ósmym piętrze jedenastokondygnacyjnego bloku przy ul. Ściegiennego w Ciechanowie. W sobotę 27 sierpnia przed południem w mieszkaniu tym wybuchł groźny pożar.

Ogień gasiło osiem jednostek straży pożarnej: cztery zawodowe i cztery ochotnicze. Większość mieszkańców bloku opuściła go przed przyjazdem strażaków.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=yvfAGkMlzgw’]

Jak poinformowała nas w sobotę po południu wiceprezydent Ciechanowa Joanna Potocka-Rak: – Jedna rodzina (z lokalu znajdującego się bezpośrednio pod spalonym mieszkaniem) zostanie zakwaterowana w hotelu. Pozostali lokatorzy nie chcieli skorzystać z pokoi zastępczych. Kobieta ze spalonego lokalu przebywa w szpitalu, potem ma zająć się nią Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Jeden komentarz

  1. Żałosna akcja i wielkia porażka straży pożarnej o policji i zabezpieczeniu przez nią terenu nie wspomnę to jest skandal by tak gasić pożar a teren zabezpieczać w takim tempie. Wyrazy SZCZEGÓLNEGO UZNANIA DLA ODWAGI I ZAANGAŻOWANIA SŁUŻB MUNDUROWYCH GRATULACJE PANOWIE…… :):):):):):) – byłem świadkiem wśród gapiów całej tej żałosnej akcji, straty jak zawsze pokryje ubezpieczyciel lub miasto czyli my podatnicy ale kto weźmie odpowiedzialność za ofiary…..??????????????

Comments are closed.