Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2021 – kariera od pierwszego kliknięcia!

9 listopada ruszają Wirtualne Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2021. Pierwsza edycja wydarzenia online odbędzie się na platformie internetowej wirtualnetargipracyiprzedsiebiorczosci.waw.pl , gdzie ponad 40 pracodawców przedstawi swoje oferty pracy.

Hasło Targów „Kariera od pierwszego kliknięcia” nawiązuje do wirtualnego charakteru wydarzenia. Każda osoba posiadająca dostęp do sieci będzie mogła spotkać się z pracodawcami, doradcami zawodowymi i ekspertami prowadzącymi spotkania online. Wydarzenie będzie dostępne za darmo.

W tym roku ponad 40 pracodawców reprezentujących branże nowoczesnych technologii, transportu autobusowego i kolejowego, FMCG (produktów szybkozbywalnych), branży handlowej, produkcyjnej i technicznej, gastronomi, hotelarstwa, a także administracji publicznej i służb mundurowych przedstawi oferty pracy m.in. dla:

specjalistów IT, informatyków, inżynierów, księgowych, specjalistów ds. marketingu, obsługi klienta, finansów, logistyki oraz kierowników projektów, kadry kierowniczej, pracowników budowlanych, elektryków, elektroników, stolarzy i kierowców.

Doradcy zawodowi w ramach Salonu Doradztwa Zawodowego udzielą online wielu praktycznych porad dotyczących skutecznego poszukiwania pracy i procesów rekrutacyjnych.  Dla wszystkich poszukujących nowych ścieżek rozwoju zawodowego czekają wykłady i prezentacje ekspertów. Ich zakres tematyczny będzie bardzo szeroki – aby w nich uczestniczyć wystarczy wejść na stronę internetową wydarzenia.

Odwiedzający będą mogli poznać kompetencje przyszłości, przygotować się profesjonalnie do kontaktów z rekruterami oraz dowiedzieć się jak bezpiecznie i z sukcesem podjąć pracę za granicą. Pracodawcy i przyszli przedsiębiorcy uzyskają cenne informacje w kwestiach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców.

Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się m.in. jak poprawnie napisać CV oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Urząd m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy i Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.       

Strona wydarzenia: wirtualnetargipracyiprzedsiebiorczosci.waw.pl

Profil Facebook: https://www.facebook.com/WitrualneTargiWarszawa2021

Dostępne multimedia:

Wiesława Lipińska, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie