Zatrzymani z marihuaną

-W ostatnich dniach ciechanowscy policjanci zatrzymali dwie osoby z narkotykami. 24-latek i 25-latek już usłyszeli zarzuty. Za przestępstwo posiadania środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – informuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie kom. Jolanta Bym.

-Do pierwszego zatrzymania doszło we wtorek (19 marca) w Ciechanowie. Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 24-letniego mieszkańca Ciechanowa. Mężczyzna został zauważony przez policjantów w Ciechanowie na ul. Wyzwolenia. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenie, że może posiadać rzeczy zabronione. Policjanci nie mylili się. W trakcie przeszukania znaleźli u 24-latka susz roślinny. Wstępne badanie narkotesterem wskazało, że to marihuana – informuje kom. Bym.

Wczoraj policjanci zatrzymali kolejną osobę z narkotykami. W Ciechanowie na ul. Pułtuskiej, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli audi. Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna, który jest kierowcą tego samochodu posiada środki odurzające. W takcie kontroli policjanci znaleźli przy 25-letnim mieszkańcu Ciechanowa marihuanę. Policjanci znaleźli również susz roślinny w samochodzie zatrzymanego.

-Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje kom. Jolanta Bym.